Üretim

Nish > Üretim

Kahve üretimi bizim için önemli.

Nish Kahve ekibinin, sizler için hazırladığı kahvelerde emeğin, ustalığın ve tutkunun tadını alacaksınız.

Önemli bir adım: Çekirdeğin kavrulması​

Değerli kahve çekirdeklerini, kendi fabrikamızda el değmeden, özenle ve ustalığımızla kavurarak yaşlanmaktan koruyup, toplandığı günkü tazelik ve aromasıyla siz kahve tutkunlarına sunuyoruz.

Farklı lezzetler için farklı öğütme teknikleri

Kavrulan kahvelerimizi laboratuvar ortamında ve öğütme uzmanlarımızın kontrolünde, büyük bir hassasiyet ve titizlikle öğütüyoruz. Türk kahvesi, espresso ve filtre kahve için farklı farklı, lezzetlerine en uygun öğütme tekniklerini kullanıyoruz.

Mükemmel lezzeti yakalamak için araştırmaktan hiç vazgeçmiyoruz.
Damak zevkinize en uygun kahve lezzetini bulmak için çok çalışıyoruz. Üretimin tüm aşamalarında kahvelerimizi özel tadım testlerinden geçirerek kalitesinin sürekliliğini kayıt altına alıyoruz.

İçtiğiniz kahvenin lezzeti kadar fincanınıza güvenle gelmesi de bizim için önemli. Nish Kahve olarak, kendi üretimimiz olmayan hiçbir malzemeyi kullanmıyoruz.

Uzmanından Gerçek Kahve Lezzeti​

Size en iyi kahveyi sunmak için dünyanın önde gelen kahve çekirdeği üreticileriyle çalışıyor, Brezilya, Kolombiya, Guatemala, Kosta Rika ve Kenya gibi dünyanın farklı coğrafyalarında yetişen, kendine has aroması ve karakteristik özellikleri olan yöresel kahve çekirdeklerini özenle topluyoruz. Üretimi daha zor olan ancak büyük lezzet üstünlüğü sağlayan Arabica kahve çekirdeklerini damak zevkinize en uygun hâle getiriyoruz.